Cumartesi, Mayıs 5, 2018

Hazır site kur - wep siteleri - site şablonları sadece 99 TL

Firmamız kendine vizyon olarak websitesi olmayan kalmasın iş fikrini benimsiyor.Dolayısıyla bu konuda her sektöre uygun website çeşitleri oluşturarak her kesimden şahıslara hizmet sunmaya çalışıyor.Ekonomik fiyatlara sizde şaşıracaksınız.

Her çeşit site bulunuyor mu ?

Her sektöre uygun websitesi üretiyoruz. Daha sornasında testlere tabi tutarak size websitesi konusunda hizmet veriyoruz.

Extra masraf ödemek istemiyorum.

Siteler herşey dahil fiyatlardır.Extra bir ücret ödemiyorsunuz.

Neden hazır site kur ?

Adınıza fatura kesiliyor. 7/24 Hizmet veriliyor. Sizi güler yüzlü insanlar karşılıyor.

Ödeme seçenekleri nelerdir.

Kredi kartına 9 ay taksit yapabilir. İsterseniz paypal ve havale ile ödeme yapabilirsiniz

0850 hat extra ücretlimi?

Hayır, bu müşterilerimizin bizi tek numaradan ulaşmaları için alınmış ve öyle kalacak kurumsal numaramız ve konuştuğunuz kadar normal operatör ücreti ödersiniz

Hazirsitekur.com ‘da siteler her bütçeden insanın alabileceği indirimli fiyatlardır. Ve bütün yenilikleri özellikleri içerisinde barındırır. Örneğin bir site aldınız sadece o siteyle ve paketle +100 ayrı tasarım yapabilirsiniz.

Bayi olmak isterseniz işte size iş fırsatı!

Bayimiz olarak ürünlerimizi %30 a kadar indirimli alabilir ürünleri satma hakkı kazanarak ürünleri istediğiniz fiyata internet sitenizde pazarlayabilirsiniz satabilirsiniz.

Bayilik şartı var mıdır?

Bayilik vereceğimiz firma İşten anlaması ve faaliyet alanı web/ yazılım olan ayrıca firma olan ve fatura kesebilen ve bu işi yapabilmek adına bir tane satış için internet sitesi olması yeterlidir.

Daha fazla bilgi için

0850 840 9 329 no lu telefonu arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Kaliteyi ucuza alın.

hazır wep siteleri

Çam balı - Marmaris balcısı

Çam Balının Faydaları Nelerdir?

Çam Balının Saça Faydası: saç diplerini ve zayıf kökleri düzeltici etkiye sahiptir. Çam Balı, saçları besler ve saç köklerinin güçlenmesine katkıda bulunur.
Yorgunluğu Gidermeye Etkisi: Çam balı bir insanın enerjisini yerine getiren bir içeriğe sahiptir ve bu özelliği sayesinde sık tüketen insanlarda yorgunluk belirtileri gözlenmez. Çam balının verdiği enerji yorgunluğun giderilmesine, halsiz hissinin ortadan kalkmasına neden olur.
Yüksek Tansiyon Hastalarına Faydaları: Ülkemizde çok sık karşılaşılan hastalıklardan biri yüksek tansiyondur. Çam balı içeriğindeki özel mineral ve şifası ile yüksek tansiyona sahip olan kişilerin tansiyonunu düşürmesinde ve dengede tutabilmesine oldukça yarar sağlamaktadır.
Sindirim Sistemimize Yardımı: Çam balı normalde asidik bir yapıya sahip olmasına rağmen şeker bakımından früktozun glikoza maddesini içeriğinde barındırmaktadır. Çam balı yüksek asit barındırsa da en hassas mide için bile sindirimini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hazımsızlık yapmaz ve mideyi tedavi edici bir yapıya sahiptir.
Yaraları Tedavi Eder: Çam balı havadan nem çekme özelliğine sahiptir. Bu sayede içeriğinde bulunan özler, bir yarayı ve iltihabı çözerek hücrelerin yenilenme aktiviteliğini hızlandırmaktadır. Bu hızlandırma işlemi, hücreleri ve deriyi besleyen özel bir yapıyla olmaktadır.

Sevenyachting.com - mavi tur | mavi yolculuk firması ile ege sahillerinde yolculuk…

2007 yılında yatçılık sektöründeki büyük tecrübeler ve birikimler sonucu kurulmuş olan Seven Yachting , Türk ve Dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen misafirlerine mavi tur ve kabin kiralama hizmetini kaliteden ödün vermeden deneyimli personeli ile en ekonomik şekilde sunmaktadır . Seven Yachting’in felsefesi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup , misafirlerimizin hayal ettikleri mavi yolculuğun gerçekleşmesini sağlamaktır . Seven Yachting mavi tur rotalarının en popüler başlangıç noktalarının başında gelen Marmaris ‘teki merkez ofis ve Bodrum mavi tur , .Fethiye mavi tur,Göcek mavi tur , Antalya mavi tur . Yunan adaları mavi tur ve Hırvatistan Dubrovnık mavi tur rotalarında siz misafirlerimize hizmet vermektedir

Mavi tur